Čas na změnu benzínu
Aspen 2 a Aspen 4

Benzíny Aspen 2 a Aspen 4 neobsahují téměř žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín Aspen zároveň tolik nezanáší zapalovací svíčky a spalovací komoru.

Poznejte naše nové výrobky
Oleje pro zahradní techniku

Vysoce kvalitní oleje pro mazání všech benzínových motorů v zahradní technice, jako jsou travní sekačky, motorové pily, křovinořezy, zemědělská mechanizace aj.

Oleje / Plastická Maziva
Asfaltové výrobky / Autochemie

Vlastní produktové řady Carline, Lubline, Biooma a další ... Více informací v sekci produkty.

Jsme s vámi při cestě k vítězství
Poradenství a produkty pro extrémní
podmínky motorsportu

Certifikovaní tribotechnici Vám poradí, které produkty jsou vhodné pro vysoký výkon a odolné extrémním podmínkám.

Společnost OMA CZ, a. s.

Společnost OMA CZ, a.s. je tradiční, ryze českou, výrobní a distribuční společností v oboru mazacích olejů, plastických maziv, autochemie, autokosmetiky a asfaltových výrobků v Česku. Kromě již zmiňovaných komodit se společnost zabývá prodejem automobilových paliv, topných olejů a asfaltových výrobků. OMA CZ, a.s. je přímým výrobcem vlastních produktů autochemie, autokosmetiky, olejů a plastických maziv značek Carline, Lubline, Greaseline, Cleanline a Biooma. OMA CZ, a.s. je oficiálním distributorem výrobků společnosti Paramo a.s. v Česku a distributorem olejů značek Castrol, Total a Mobil, dále autochemie značek VIF, Coyote, Velvana a dalších. 

Díky celorepublikovému pokrytí distribučními sklady: Stráž pod Ralskem, Mělník, Ostrov nad Ohří, Pracejovice, Starý Plzenec, OlomoucČerná Hora; mnoha kvalifikovanými obchodně-technickými zástupci (certifikovaní tribotechnici - tribodiagnostici) a vlastní logistikou je společnost OMA CZ, a.s. schopna poskytovat kompletní, odborný, flexibilní a rychlý servis všem svým zákazníkům. 

Inventura ve Stráži pod Ralskem

14. 06. 2017

Dne 23.6.2017 bude na obchodním středisku Stráž pod Ralskem PROBÍHAT INVENTURA. PROVOZ JE PŘERUŠEN, NENÍ BOHUŽEL MOŽNO NAKUPOVAT A ODEBÍRAT ZBOŽÍ. NAVŠTIVTE NÁS PROSÍM JINÝ DEN. Děkujeme za pochopení.

více