PŘIPRAVTE SE NA ZIMU
Dopřejte vašemu autu
kvalitní péči

Díky kvalitním produktům řady Carline je o Vaše auto postaráno za jakéhokoliv zimního počasí.

VYSOCE KVALITNÍ ROZTOK MOČOVINY
PRO PLNĚNÍ OSOBNÍCH
I NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

Inovativní balení s integrovanou FLEXI HUBICÍ zajišťuje komfortní plnění bez nebezpečí rozlití, dostupné v 5L a 10L kanystru.

DIESEL ADITIV WINTER
NOVÁ RECEPTURA

Diesel Aditiv Winter je určený jako přísada do naftových paliv, lehkých topných olejů event. jiných středních ropných destilátů. Je možné jej aplikovat celoročně, důkladně promíchaný s motorovou naftou nebo topným olejem v nádrži, popř. se přidává přímo do palivové nádrže při tankování.

Stálá kvalita
Ochrání Váš motor

Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV je multifunkční přísadou s protikorozním účinkem. Prodlužuje životnost palivového systému, udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období.

CHLADICÍ KAPALINY CARLINE ®
JSME PŘÍMÝMI VÝROBCI
CHLADICÍCH KAPALIN

Společnost OMA CZ, a.s je výrobcem kompletní řady chladicích kapalin CARLINE ANTIFREEZE. Nabízíme kapaliny pro všechny typy osobních a nákladních vozidel a také pracovních strojů.

Oleje / Plastická Mazivá
Asfaltové výrobky / Autochémia

Vlastné produktové rady Carline, Lubline, Biooma a ďalšie ... Viac informácií v sekcii produkty.

Aktuality

Vyzkoušejte Carline AD BLUE s flexi hubicí

21. 08. 2019

Vysoce kvalitní roztok močoviny pro plnění osobních i nákladních automobilů

více

Služby

01/Distribúcia pohonných hmôt

Naše společnost je registrovaným distributorem pohonných hmot, které pro naše odběratele zajišťujeme z terminálů Unipetrolu RPA s.r.o. a Čepra a.s. Dodávané pohonné hmoty splňují příslušné národní a evropské normy a původ každé nakládky-dodávky je deklarován příslušným atestem o jakosti produktu.

více

02/Privátné značky

Naše společnost nabízí svým zákazníkům výrobu produktů pod jejich značkou, do jimi zvolených obalů.

více

03/Chladiace kvapaliny pre dopravné spoločnosti

Naše společnost je významným dodavatelem chladicích kapalin pro provozovatele městské a meziměstské autobusové dopravy. Díky dlouholetým zkušenostem a přímé účasti na testování v provozu jsme schopni zajistit i kompletní servis spojený s tímto druhem dodávek.

více

04/Logistika

Naša spoločnosť má oprávnenie k vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej doprave tovaru pre vlastnú aj cudziu potrebu. Disponujeme radou vozidiel umožňujúcich odvoz nákladov do 25000 kg.

více
více o našich službách

Spoločnosť OMA CZ, a. s.

Společnost OMA CZ, a.s. je tradiční, ryze českou, výrobní a distribuční společností v oboru mazacích olejů, plastických maziv, autochemie, autokosmetiky a asfaltových výrobků v Česku. Kromě již zmiňovaných komodit se společnost zabývá prodejem automobilových paliv, topných olejů a asfaltových výrobků. OMA CZ, a.s. je přímým výrobcem vlastních produktů autochemie, autokosmetiky, olejů a plastických maziv značek Carline, Lubline, Greaseline, Cleanline a Biooma. OMA CZ, a.s. je oficiálním distributorem výrobků společnosti Paramo a.s. v Česku a distributorem olejů značek Castrol, Total a Mobil, dále autochemie značek VIF, Coyote, Velvana a dalších. 

Díky celorepublikovému pokrytí distribučními sklady: Stráž pod Ralskem, Mělník, Ostrov nad Ohří, Pracejovice, Starý Plzenec, OlomoucČerná Hora; mnoha kvalifikovanými obchodně-technickými zástupci (certifikovaní tribotechnici - tribodiagnostici) a vlastní logistikou je společnost OMA CZ, a.s. schopna poskytovat kompletní, odborný, flexibilní a rychlý servis všem svým zákazníkům.