ASFALTOVÉ VÝROBKY
KVALITA OD OVĚŘENÉ
ČESKÉ ZNAČKY PARAMO

Naše společnost Vám nabízí široký sortiment asfaltových výrobků společnosti Paramo. Můžete se tak bez obav pustit do budování a oprav Vašich staveb a domů.

DIESEL ADITIV WINTER
NOVÁ RECEPTURA

Diesel Aditiv Winter je určený jako přísada do naftových paliv, lehkých topných olejů event. jiných středních ropných destilátů. Je možné jej aplikovat celoročně, důkladně promíchaný s motorovou naftou nebo topným olejem v nádrži, popř. se přidává přímo do palivové nádrže při tankování.

Stálá kvalita
Ochrání Váš motor

Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV je multifunkční přísadou s protikorozním účinkem. Prodlužuje životnost palivového systému, udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období.

CHLADICÍ KAPALINY CARLINE ®
JSME PŘÍMÝMI VÝROBCI
CHLADICÍCH KAPALIN

Společnost OMA CZ, a.s je výrobcem kompletní řady chladicích kapalin CARLINE ANTIFREEZE. Nabízíme kapaliny pro všechny typy osobních a nákladních vozidel a také pracovních strojů.

NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY
MULTIFUNKČNÍ MAZIVA KONKOR

Do nabídky produktů jsme zařadili kvalitní maziva od značky Paramo – Konkor 210 (všestranný pomocník v dílně a na zahradě), Konkor 315 (údržba palných zbraní, mazivo pro převody jízdních kol) a Konkor Clean (profesionální čistící sprej).

Čas na zmenu benzínu
Aspen 2 a Aspen 4

Benzíny Aspen 2 a Aspen 4 neobsahujú takmer žiadne škodlivé látky ako benzén, aromatické uhľovodíky, alebo olefíny, ktoré môžu byť pôvodcami vážnych zdravotných problémov. Alkylátový benzín Aspen zároveň nezanáša toľko zapaľovacie sviečky a spaľovaciu komoru.

Oleje / Plastická Mazivá
Asfaltové výrobky / Autochémia

Vlastné produktové rady Carline, Lubline, Biooma a ďalšie ... Viac informácií v sekcii produkty.

Jsme s vámi při cestě k vítězství
Poradenství a produkty pro extrémní
podmínky motorsportu

Certifikovaní tribotechnici Vám poradí, které produkty jsou vhodné pro vysoký výkon a odolné extrémním podmínkám.

Služby

01/Distribúcia pohonných hmôt

Naše společnost je registrovaným distributorem pohonných hmot, které pro naše odběratele zajišťujeme z terminálů Unipetrolu RPA s.r.o. a Čepra a.s. Dodávané pohonné hmoty splňují příslušné národní a evropské normy a původ každé nakládky-dodávky je deklarován příslušným atestem o jakosti produktu.

více

02/Privátné značky

Naše společnost nabízí svým zákazníkům výrobu produktů pod jejich značkou, do jimi zvolených obalů.

více

03/Chladiace kvapaliny pre dopravné spoločnosti

Naše společnost je významným dodavatelem chladicích kapalin pro provozovatele městské a meziměstské autobusové dopravy. Díky dlouholetým zkušenostem a přímé účasti na testování v provozu jsme schopni zajistit i kompletní servis spojený s tímto druhem dodávek.

více

04/Logistika

Naša spoločnosť má oprávnenie k vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej doprave tovaru pre vlastnú aj cudziu potrebu. Disponujeme radou vozidiel umožňujúcich odvoz nákladov do 25000 kg.

více
více o našich službách

Spoločnosť OMA CZ, a. s.

Společnost OMA CZ, a.s. je tradiční, ryze českou, výrobní a distribuční společností v oboru mazacích olejů, plastických maziv, autochemie, autokosmetiky a asfaltových výrobků v Česku. Kromě již zmiňovaných komodit se společnost zabývá prodejem automobilových paliv, topných olejů a asfaltových výrobků. OMA CZ, a.s. je přímým výrobcem vlastních produktů autochemie, autokosmetiky, olejů a plastických maziv značek Carline, Lubline, Greaseline, Cleanline a Biooma. OMA CZ, a.s. je oficiálním distributorem výrobků společnosti Paramo a.s. v Česku a distributorem olejů značek Castrol, Total a Mobil, dále autochemie značek VIF, Coyote, Velvana a dalších. 

Díky celorepublikovému pokrytí distribučními sklady: Stráž pod Ralskem, Mělník, Ostrov nad Ohří, Pracejovice, Starý Plzenec, OlomoucČerná Hora; mnoha kvalifikovanými obchodně-technickými zástupci (certifikovaní tribotechnici - tribodiagnostici) a vlastní logistikou je společnost OMA CZ, a.s. schopna poskytovat kompletní, odborný, flexibilní a rychlý servis všem svým zákazníkům.