DIESEL ADITIV WINTER
NOVÁ RECEPTURA

Diesel Aditiv Winter je určený jako přísada do naftových paliv, lehkých topných olejů event. jiných středních ropných destilátů. Je možné jej aplikovat celoročně, důkladně promíchaný s motorovou naftou nebo topným olejem v nádrži, popř. se přidává přímo do palivové nádrže při tankování.

PŘIPRAVTE SE NA ZIMU
Dopřejte vašemu autu
kvalitní péči

Díky vysoce kvalitním produktům řady Carline je o Vaše auto postaráno za jakéhokoliv zimního počasí.

Čas na změnu benzínu
Aspen 2 a Aspen 4

Benzíny Aspen 2 a Aspen 4 neobsahují téměř žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín Aspen zároveň tolik nezanáší zapalovací svíčky a spalovací komoru.

Oleje / Plastická Maziva
Asfaltové výrobky / Autochemie

Vlastní produktové řady Carline, Lubline, Biooma a další ... Více informací v sekci produkty.

Jsme s vámi při cestě k vítězství
Poradenství a produkty pro extrémní
podmínky motorsportu

Certifikovaní tribotechnici Vám poradí, které produkty jsou vhodné pro vysoký výkon a odolné extrémním podmínkám.

Společnost OMA CZ, a. s.

Společnost OMA CZ, a.s. je tradiční, ryze českou, výrobní a distribuční společností v oboru mazacích olejů, plastických maziv, autochemie, autokosmetiky a asfaltových výrobků v Česku. Kromě již zmiňovaných komodit se společnost zabývá prodejem automobilových paliv, topných olejů a asfaltových výrobků. OMA CZ, a.s. je přímým výrobcem vlastních produktů autochemie, autokosmetiky, olejů a plastických maziv značek Carline, Lubline, Greaseline, Cleanline a Biooma. OMA CZ, a.s. je oficiálním distributorem výrobků společnosti Paramo a.s. v Česku a distributorem olejů značek Castrol, Total a Mobil, dále autochemie značek VIF, Coyote, Velvana a dalších. 

Díky celorepublikovému pokrytí distribučními sklady: Stráž pod Ralskem, Mělník, Ostrov nad Ohří, Pracejovice, Starý Plzenec, OlomoucČerná Hora; mnoha kvalifikovanými obchodně-technickými zástupci (certifikovaní tribotechnici - tribodiagnostici) a vlastní logistikou je společnost OMA CZ, a.s. schopna poskytovat kompletní, odborný, flexibilní a rychlý servis všem svým zákazníkům. 

Provozní doba mezi svátky

19. 12. 2017

Stráž pod Ralskem

více