ZIMA JE TU, NEZAMRZNĚTE!
VYBAVTE SE NAŠIMI VÝROBKY
DO VELKÝCH MRAZŮ

Ostřikovací a rozmrazovací kapaliny CARLINE® ochrání váš vůz před aktuálními nezmary počasí.

ASFALTOVÉ VÝROBKY
KVALITA OD OVĚŘENÉ
ČESKÉ ZNAČKY PARAMO

Naše společnost Vám nabízí široký sortiment asfaltových výrobků společnosti Paramo. Můžete se tak bez obav pustit do budování a oprav Vašich staveb a domů.

DIESEL ADITIV WINTER
NOVÁ RECEPTURA

Diesel Aditiv Winter je určený jako přísada do naftových paliv, lehkých topných olejů event. jiných středních ropných destilátů. Je možné jej aplikovat celoročně, důkladně promíchaný s motorovou naftou nebo topným olejem v nádrži, popř. se přidává přímo do palivové nádrže při tankování.

Stálá kvalita
Ochrání Váš motor

Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV je multifunkční přísadou s protikorozním účinkem. Prodlužuje životnost palivového systému, udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období.

CHLADICÍ KAPALINY CARLINE ®
JSME PŘÍMÝMI VÝROBCI
CHLADICÍCH KAPALIN

Společnost OMA CZ, a.s je výrobcem kompletní řady chladicích kapalin CARLINE ANTIFREEZE. Nabízíme kapaliny pro všechny typy osobních a nákladních vozidel a také pracovních strojů.

NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY
MULTIFUNKČNÍ MAZIVA KONKOR

Do nabídky produktů jsme zařadili kvalitní maziva od značky Paramo – Konkor 210 (všestranný pomocník v dílně a na zahradě), Konkor 315 (údržba palných zbraní, mazivo pro převody jízdních kol) a Konkor Clean (profesionální čistící sprej).

Čas na změnu benzínu
Aspen 2 a Aspen 4

Benzíny Aspen 2 a Aspen 4 neobsahují téměř žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín Aspen zároveň tolik nezanáší zapalovací svíčky a spalovací komoru.

Oleje / Plastická Maziva
Asfaltové výrobky / Autochemie

Vlastní produktové řady Carline, Lubline, Biooma a další ... Více informací v sekci produkty.

Jsme s vámi při cestě k vítězství
Poradenství a produkty pro extrémní
podmínky motorsportu

Certifikovaní tribotechnici Vám poradí, které produkty jsou vhodné pro vysoký výkon a odolné extrémním podmínkám.

Služby

01/Distribuce pohonných hmot

Naše společnost je registrovaným distributorem pohonných hmot, které pro naše odběratele zajišťujeme z terminálů Unipetrolu RPA s.r.o. a Čepra a.s. Dodávané pohonné hmoty splňují příslušné národní a evropské normy a původ každé nakládky-dodávky je deklarován příslušným atestem o jakosti produktu.

více

02/Privátní značky

Naše společnost nabízí svým zákazníkům výrobu produktů pod jejich značkou, do jimi zvolených obalů.

více

03/Chladicí kapaliny pro dopravní společnosti

Naše společnost je významným dodavatelem chladicích kapalin pro provozovatele městské a meziměstské autobusové dopravy. Díky dlouholetým zkušenostem a přímé účasti na testování v provozu jsme schopni zajistit i kompletní servis spojený s tímto druhem dodávek.

více

04/Logistika

Naše společnost má oprávnění k vnitrostátní i mezinárodní silniční přepravě zboží pro vlastní i cizí potřeby. Disponujeme řadou vozidel umožňujících odvoz nákladů do 25000 kg.

více
více o našich službách

Společnost OMA CZ, a. s.

Společnost OMA CZ, a.s. je tradiční, ryze českou, výrobní a distribuční společností v oboru mazacích olejů, plastických maziv, autochemie, autokosmetiky a asfaltových výrobků v Česku. Kromě již zmiňovaných komodit se společnost zabývá prodejem automobilových paliv, topných olejů a asfaltových výrobků. OMA CZ, a.s. je přímým výrobcem vlastních produktů autochemie, autokosmetiky, olejů a plastických maziv značek Carline, Lubline, Greaseline, Cleanline a Biooma. OMA CZ, a.s. je oficiálním distributorem výrobků společnosti Paramo a.s. v Česku a distributorem olejů značek Castrol, Total a Mobil, dále autochemie značek VIF, Coyote, Velvana a dalších. 

Díky celorepublikovému pokrytí distribučními sklady: Stráž pod Ralskem, Mělník, Ostrov nad Ohří, Pracejovice, Starý Plzenec, OlomoucČerná Hora; mnoha kvalifikovanými obchodně-technickými zástupci (certifikovaní tribotechnici - tribodiagnostici) a vlastní logistikou je společnost OMA CZ, a.s. schopna poskytovat kompletní, odborný, flexibilní a rychlý servis všem svým zákazníkům.