OMA CZ
Celorepublikové pokrytí
distribučními sklady

Stráž pod Ralskem, Mělník, Kolín, Ostrov, Pracejovice, Starý Plzenec, Olomouc, Černá Hora, Holíč, Partizánske a Bratislava.

OMA CZ je autorizovaným
distributorem produktů
značky MOGUL

Zaručujeme celorepublikové pokrytí a rady certifikovaných tribotechniků.

S kvalitními produkty
pro jarní a letní dny

Díky kvalitním produktům řady Carline je o Vaše auto postaráno za jakéhokoli počasí.

VIF Super Diesel Aditiv Letní
Pečujte o motor celoročně

Ochrání váš motor před negativními účinky biosložky, která je povinnou složkou každého paliva. Multifunkční přísada do motorové nafty udržuje čistotu vstřikovacích trysek.

OPRAVDU ŠIROKÝ SORTIMENT
ZNAČKOVÝCH MAZIV

Naše společnost nabízí mnoho značkových maziv např. Mogul, Castrol, Total, Shell, Mobil, nebo Fanfaro.

DECOTHERM / DECOSOLAR

Kompletní sortiment teplonosných kapalin pro topné soustavy, chladicí a klimatizační systémy a solární ohřev.

PRODUKTY PRO ZEMĚDĚLSKÉ,
STAVEBNÍ A LESNÍ STROJE

Široký sortiment olejů, plastických maziv a chladicích kapalin v kvalitě originálních produktů.

TOTAL FLUID
MANAGEMENT

TFM je službou představujicí komplexní řešení v oblasti procesních kapalin, olejů a maziv přímo na místě u zákazníka.

Aktuality

Krizová opatření

16. 03. 2020

Oznámení o zajištění dodávek a provozu s ohledem k nařízení vlády.

více

Služby

01/Distribuce PHM

Naše společnost je registrovaným distributorem pohonných hmot, které pro naše odběratele zajišťujeme z terminálů Unipetrolu RPA s.r.o. a Čepra a.s. Dodávané pohonné hmoty splňují příslušné národní a evropské normy a původ každé nakládky-dodávky je deklarován příslušným atestem o jakosti produktu.

více

02/Výroba privátních značek

Naše společnost nabízí svým zákazníkům výrobu produktů pod jejich značkou, do jimi zvolených obalů.

více

03/Komplexní dodávky chladicích kapaliny

Naše společnost je významným dodavatelem chladicích kapalin pro provozovatele městské a meziměstské autobusové dopravy. Díky dlouholetým zkušenostem a přímé účasti na testování v provozu jsme schopni zajistit i kompletní servis spojený s tímto druhem dodávek.

více

04/Logistika

Naše společnost má oprávnění k vnitrostátní i mezinárodní silniční přepravě zboží pro vlastní i cizí potřeby. Disponujeme řadou vozidel umožňujících odvoz nákladů do 25000 kg.

více
více o našich službách

Společnost OMA CZ, a. s.

Společnost OMA CZ, a.s. je tradiční, ryze českou, výrobní a distribuční společností v oboru mazacích olejů, plastických maziv, autochemie, autokosmetiky a asfaltových výrobků v Česku. Kromě již zmiňovaných komodit se společnost zabývá prodejem automobilových paliv, topných olejů a asfaltových výrobků. OMA CZ, a.s. je přímým výrobcem vlastních produktů autochemie, autokosmetiky, olejů a plastických maziv značek Carline, Lubline, Greaseline, Cleanline a Biooma. OMA CZ, a.s. je oficiálním distributorem výrobků společnosti Paramo a.s. v Česku a distributorem olejů značek Castrol, Total a Mobil, dále autochemie značek VIF, Coyote, Velvana a dalších. 

Díky celorepublikovému pokrytí distribučními sklady: Stráž pod Ralskem, MělníkOstrov nad Ohří, Pracejovice, Starý Plzenec, OlomoucČerná Hora; mnoha kvalifikovanými obchodně-technickými zástupci (certifikovaní tribotechnici - tribodiagnostici) a vlastní logistikou je společnost OMA CZ, a.s. schopna poskytovat kompletní, odborný, flexibilní a rychlý servis všem svým zákazníkům.